Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonGoogle AdWords

Bireysel olarak kurulmuş olan internet sitelerinin ya da e-ticaret sitelerinin görünürlük oranlarının belli olmasında pek çok farklı etmen yer almaktadır. Bu etmenlerden biri SEO çalışmaları diğeri ise bu çalışmaların kollarından biri olarak görülen Google AdWords hizmetleridir. 2000 yılından bu yana piyasada olan hizmetlerin sunumları Nevnes uzman çalışanlarımız sayesinde her firmaya özel olarak yapılan incelemeler neticesinde sunulmaktadır.

Google, hem ülkemizde hem de dünya çapında en yüksek kullanım oranlarına sahip olan arama motorudur. Uzun yıllardan bu yana bireyler bu arama motorundan buldukları sonuçlara göre hareket etmektedir. Ancak, kullanıcıların genellikle arama sonuçlarını ilk sayfa ile sınırlandırdıkları bilinmektedir. Google AdWords reklamcılık olarak da bilinen hizmetleri ile sitelerin ilk sayfada yer almasını sağlamaktadır. Hizmetlerin en kısa anlatımı, siteler ve firmalar hakkında belli başlı anahtar kelimeler belirlemek olarak görülebilmektedir. Kullanıcılar, belirlenmiş anahtar kelimeler ile ilişkili olan aramalarında doğrudan sitelere yönlendirilebilmektedir. Böylelikle öncelikle sitelerin görüntülenme sayıları artmaktadır. Bu durum sonraki aşamada firmalara veya site sahiplerine kar olarak yansımaktadır.