Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonOnline İtibar  Yönetimi

İtibar yönetimi markaların uzun zamandan bu yana hayatlarında olan bir hizmet biçimidir. Ancak teknolojik gelişmeler sonrasında hizmetlerin alım şeklinde belli başlı değişimlerin olduğu görülmektedir. Günümüzde itibar yönetimi konusundaki adımlar online sistemler üzerinden atılmaktadır. Çünkü artık markaların kullanıcıları ile online aracılarla buluştuğu görülmektedir. Siz de Nevnes bünyesinde yer alan uzman kadromuz sayesinde firmanızın itibar yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

İtibar yönetimi hakkında bilinmesi gereken ilk şeylerden biri kapsamının oldukça geniş olması ile alakalıdır. Online itibar yönetimi ile firmanız hakkında farklı forum adreslerinde yer alan tüm verileri kontrol edebilirsiniz. Bu sayede gerçeği yansıtmayan ve kötülemek amaçlı olarak yapılan yorumların tespiti de mümkün olmaktadır. Yönetim işlerinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile birlikte markaların insanların gözündeki değerinde de bir değişim meydana gelmektedir. Üstelik kullanıcıların yorum ve görüşleri sayesinde markaların istekler çerçevesinde gelişimini gerçekleştirmek de mümkündür. Dijital dünyanın boyutları bir hayli gelişmiş olduğu için itibar yönetimlerinde pek çok sitenin atlanmaması açısından uzmanlardan destek alınması daha doğrudur.