Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonSEO (arama motoru optimizasyonu)

Günümüzde arama motorlar hem bilgi erişimi hem de alışveriş ve ticaret yapılması için kullanılmaktadır. Bu da pek çok kurumsal firmanın internet sitesinin olmasını beraberinde getirmiştir. SEO çalışmaları ise, firmaların rakiplerine göre daha ön sıralarda yer alarak sitelerinin görünürlük oranlarının artmasını sağlamaktadır. Rekabet piyasasında ayakta kalıp kar oranlarını artırabilmek için SEO uygulamaları oldukça önemlidir. Nevnes olarak uzman ekibimiz ile bu alandaki çalışmalarımızı, kullanıcı isteklerini de göz önünde bulundurarak veriyoruz. Böylece SEO çalışmaları sayesinde uzun vadede yüksek karlar elde etmeniz de mümkün hale gelmektedir.

SEO, Türkçe olarak “Arama Motoru Optimizasyonu” şeklinde bir açılıma sahiptir. Bu çerçevede verilen hizmetler sayesinde bir arama sonrasında milyonlarca sonuç içerisinden ilk sayfalarda çıkan siteler arasına girmek mümkün olmaktadır. Çalışmalarda öncelikle firmaların hizmetleri ve sistemleri analiz edilmektedir. Sonrasında ise var olan web sitelerinin teknik eksikleri tespit edilmektedir. Ya da sıfırdan bir site tasarımı yapılması da mümkündür. Gerekli olan anahtar kelimelerin bulunması, sosyal medya desteği ve reklam çalışmaları da hizmetler kapsamındadır.