Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonSosyal Medya Yönetimi

Günümüzde sosyal medya yönetimi hem bireysel hem de kurumsal olan hesaplar açısından önem arz etmektedir. İlk kurulum yıllarında sadece yakın çevre ile iletişim amacı içeren sosyal medya hesapları artık, firmaların kar oranlarını artıran en önemli faktörlerden biridir. Üstelik sadede sosyal medya üzerinden satış yapan çeşitli kuruluşlar olduğu da bilinmektedir. Bu neden yüzünden sosyal medya hesaplarının işlerinde profesyonel olan kişiler tarafından yönetilmesi daha doğru olacaktır. Nevnes, bünyesinde bulundurduğu uzmanlar sayesinde bu alanda hesaplarınızın daha çok insana ulaşmasını garantilemektedir.

Tasarım ve yazılım gibi hizmetler kadar önemli olan sosyal medya yönetiminde işlemlere firma analizleri yapılarak başlanmaktadır. Hesap yönetimlerinde en önemli kısım, hedef kitlenin tespit edilmesidir. Hedef kitle belirlenmesinin ardından ise paylaşımlar yapılmaya başlanmaktadır. Paylaşımların hangi saat dilimleri arasında yapılacağı da hedef kitlenin belirlenmesi ile yakından alakalıdır. Üstelik kaliteli sosyal medya yönetimi sayesinde firmaların reklamları da yapılabilmektedir. Bu alanda da hizmetler hedef kitlenin belirlenmesi ile bağlantılıdır. Çalışmalarla, reklamlar ürünle alakalı olan kullanıcılarca görüntülenebilmektedir.