Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonBulut Hosting

Bulut hosting internet alt tabanlı olarak verilen bilişim hizmetlerinden biri olarak tanımlanmaktadır. Verilen hizmet sayesinde sunucu kontrolleri farklı merkezlerden kolay ve rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Bireysel ve kurumsal kullanımlara uygun olan hizmetler için Nevnes firmamız bünyesinde uzman bir kadromuz çalışmaktadır. Böylece gerek yazılım gerek hosting alanında son yenilikler ve kalite garantisi çerçevesinde hareket edilmesi mümkündür.

Web hosting türlerinin farklı sistemler üzerinden işlemeleri mümkündür. Bulut hosting hizmetlerinde amaç, sitelerin kullanım yoğunluğu olması halinde bile raht bir kullanım garantisi almaktır. Pek çok site, kullanım oranlarının maksimum olduğu dönemlerde sorunlar çıkarmaktadır. Özellikle tek sunucu kullanan sitelerde bu sorun sıklıkla yaşanmaktadır. Bulut hosting olarak da bilinen cloud hosting yaşanan sorunun ortadan kalkması için kullanılan sunucu miktarlarında bir artış oluşturmuştur. Yaşanan artış çerçevesinde ise belli bölgelerden sitelere giriş yapan kullanıcılar o bölgeye ait olan sunucuları kullanmaktadır. Böylece sitelerdeki yoğunluğun da önüne geçilmesi mümkün hale gelmektedir. Bu hizmet için bizlerle irtibata geçerek gerekli yazılımlara sahip olabilirsiniz.