Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonHosting Güvenliği

İnternet sitelerine erişim sağlayabilmek kullanıcılar açısından kolaydır. Ancak sitelerin kaliteli ve güvenli bir hale getirilebilmesi için farklı yazılım sistemlerinin sitelere eklenmiş olması gerekmektedir. Bu bağlamda hosting ismi verilen hizmet alımlarının gerçekleşmesi şarttır. Nevnes olarak, güvenilir bir şekilde bu alanda da faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Böylece marka isminizi taşıyan internet sitenizin hem kaliteli hem de güvenli olmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcılar açısından site tasarımları, güvenliklerden daha önce fark edilmektedir. Çünkü pek çok site, tasarımlar konusunda farklı rotalar izleyerek işin iç tarafında olan güvenlik eksikliklerini kapatmaya çalışmaktadır. Ancak uzun vadede başarı elde etmek için tasarımların hosting güvenlik sistemleri ile bir arada kullanılması gerekmektedir. Güvenilir sunucular için kullanıcıların veri gizlilikleri garanti edilmelidir. Bu kapsamda verilerin korunması özel yazılımlar ile sağlanmaktadır. Aynı şekilde yazılımların güvenilir olması e-ticaret siteleri için de gereklilikler arasındadır. Üstelik e-ticaret sitelerinde güvenlik sistemlerinin en gelişmiş olanları kullanılmalıdır. Böylece markaların piyasadaki itibarları da korunmuş olmaktadır. Markanızın internet sitesinin hosting hizmetleri için bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.