Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonKurumsal Hosting

İnternet kullanımı için gerekli olan web site tasarımları bireysel olarak da kurumsal olarak da yapılabilmektedir. Aynı şekilde ihtiyaç duyulan hosting sistemleri de değişim göstermektedir. Nevnes olarak hem kurumsal hem de bireysel hosting hizmetlerimiz sayesinde ihtiyaçlara yönelik dijital çözüm önerileri üretebiliyoruz. Kurumsal hosting hizmetimiz de işletmeler için tavsiye ettiğimiz çözüm önerileri arasında yer almaktadır. Böylece kurumsal hayatta daha yoğun kullanılan internet siteleri sorunsuz bir şekilde işleyebilmektedir.

Sunucu yönetimlerinin kaliteli olarak yapılması, her an online olan bir web sitesi edinimi sağlamaktadır. Bu da markaların prestijlerini yükselten ve sektörde kendilerini kabul ettiren önemli detaylardan biridir. Üstelik kurumsal hosting hizmetleri neticesinde firmaların maliyet açısından da bir artı elde etmeleri sağlanmaktadır. Yazılımlarda yapılan düzenlemeler neticesinde verilen hizmetlerde kullanım kolaylığı yine ilk dikkat edilen konu başlıkları arasında bulunmaktadır. Böylece sunucu yönetimleri için verilen kısa eğitim çerçevesinde kod yazılımı yapmadan anında istenen paylaşımlar gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik sunucular kurumsal hale getirildiği için daha geniş bir kullanım alanı verebilmektedir.