Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonSSL Sertifikası

Markaların online olarak aktif olabilmeleri web yazılımları ile gerçekleşmektedir. Online ve dijital sistemler açısından uzman olan Nevnes ekibimiz sayesinde bu alanda ihtiyaçlarınızın tamamını giderebilirsiniz. Web yazılımları sadece internet sitesinin kurulumları ile sona ermemektedir. Kurulumu yapılan internet sitelerinin hem kolay kullanılabilir hem de güvenilir olması da şarttır. Bu alanda bizlerle kuracağınız iletişimler neticesinde hosting kapsamında vermiş olduğumuz SSL Sertifikası eklentilerine erişim sağlayabilirsiniz.

Günümüzde markaların internet sitelerinde sadece ürün tanıtımları yapılmamaktadır. Siteler, aynı zamanda ürün satışları için de faal bir biçimde kullanılmaktadır. Bu neden yüzünden internet sitelerinin güvenilir olmaları mutlak bir gereklilik olarak kendini göstermektedir. Kullanıcılar e-ticaret sitelerinde güvenlik derecesini SSL Sertifikası ile anlayabilmektedir. Bu sertifika sitelerde var olan hosting içerisinde yer almaktadır. Sertifikanın ana görevi ise, gerçekleştirilen finansal işlemler sırasında kullanıcılara ekstra güvenlik sağlamaktır. Böylelikle kullanıcıların alışverişlerinde verecekleri banla hesap bilgileri garantili olarak saklanmaktadır. Sertifika, sitelerde aktif olan üyelerin hesap bilgilerini farklı şifrelendirme sistemleri ile saklayarak güvenlik derecelerini maksimum seviyelere çıkarmaktadır.