Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonDijital Ekran

Kurum ve kuruluşlar için reklam ve tanıtım kampanyaları gelişen teknolojik sistemler üzerinden yapılmaktadır. Bu kapsamda Nevnes olarak dijital ekran hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Dijital ekranlar sayesinde firmalar hakkında yapılan duyuruların ve bilgilendirmelerin kısa süre içerisinde farklı kesimler tarafından görüntülenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca ekranlar internet ağı olan her yerden kısa süre içerisinde erişim sağlanabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Böylece kurum ve kuruluşların içerik paylaşımlarını masrafsız bir şekilde gerçekleştirmeleri mümkün olmaktadır.

Kurum ve kuruluşların bu sistemi kullanabilmeleri için belli yazılımlara ihtiyaçları bulunmaktadır. Firmamız dijital ekran yazılımları konusunda isteklere göre hareket edebilmektedir. Ancak istekler, belli güvenlik ve kalite kontrollerinin yapılmasının ardından kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu sayede içerik paylaşımlarının kolay ve güvenli bir biçimde yapılması garantilenmektedir. Üstelik yapılan ön görüşmeler kapsamında yazılımların kullanım açısından ekstra özelliklere sahip olması da sağlanabilmektedir. Bu kapsamda paylaşımların önceden hazırlanması, ancak otomatik olarak belirlenen saatlerde yayımlanması gibi özellikleri kullanmak mümkün olmaktadır. Mobil olarak da yönetilebilen ekranlar farklı sunuculardan da aynı kolaylıkla kontrol edilebilmektedir.