Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonDijital Menü tasarımı

Restoranların ya da büyük fast food zincirlerinin dijital menü tasarımı konusunda göstermiş oldukları titizlik neticesinde markalarına yakışır bir menü elde ettikleri bir gerçektir. Bu kapsamda menü tasarımları işletmelerin markalarının kalitesinin de göstergelerinden biri olarak kendini göstermektedir. Nevnes Dijital Çözümleri sayesinde artık markanıza yakışır bir dijital menü tasarımı elde etmeniz mümkündür.

Yakın geçmişe kadar menü tasarımlar sadece kâğıtlara basılan bir sistem olarak bilinmekteydi. Ancak teknolojik gelişmeler de dijitalleşme sonrasında bu algının tam anlamı ile yeni bir boyuta ulaşması sağlanmıştır. Firmamız, gerçekleştirmiş olduğu dijital menü tasarımları ile işletmenizin modern çağı takip etmesine de yardımcı olacaktır. Üstelik menü tasarımlarımız konusunda her adıma müşterilerimiz ile iletişim içerisindeyiz. Böylece kullanılacak yazı tipinden fotoğraflara kadar her aşamada gerçekleştirdiğimiz görüş alışverişleri neticesinde marka yüzünüz olacak dijital menü tasarımlarına istediğiniz şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetler için taksit ve uygun ödeme avantajlarımız da bulunmaktadır. Bu bağlamda bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinimi de sağlayabilirsiniz.