Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonİş yeri tasarımları

Tasarımlar hem gerçek hayatta hem de online hayatta bir hayli önemli yere sahiptir. Nevnes, tasarım ve yazılım konusunda online destekli hizmet sunumları yapmaktadır. Bu kapsamda iş yeri tasarım hizmetleri almanız mümkündür. İş yerleri için yapılan tasarımlarda memnuniyet için belli konular üzerinde ayrıcalıklı olarak çalışılması gerekmektedir. İşlevselliğin kolay kullanılabilirlik ile bir araya geldiği tasarımlar için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İş yeri ya da ofis tasarımlarında hem çalışanların hem de müşterilerin memnun kalmasına özen gösterilmelidir. Öncelikle çalışanların daha verimli olarak hareket edebilmeleri için tasarımlarda maksimum alan yaratılmaya özen gösterilmektedir. Bunun yanı sıra ofis müşteriler açısından da ilgi çekici hale getirilmektedir. Ofis tasarımlarında yapılan geliştirmeler sadece bunlarla yeterli de değildir. günümüzde iş yerlerinin ayakta kalabilmeleri için online sistemler üzerinden kendilerini geliştirmiş olup olmadıklarına da dikkat edilmektedir. Bu kapsamda web yazılımlarından SEO çalışmalarına kadar değişik alanlarda da hizmet alımları gerçekleştirilmelidir. Firmamız, kurumsal başarı için gerekli olan hizmetlerin tamamını vererek bu alandaki eksikleri tamamlamaktadır.