Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonKurumsal Kimlik tasarımı

Markalar açısından tanınırlığı artırmak ve bir algı yaratmak için kurumsal kimlik tasarımı oldukça önemlidir. Markanın hitap ettiği müşteri kitlesi, ilk kararlarını kurumsal kimliklere göre vermektedir. Bu neden yüzünden Nevnes ailesi olarak kurumsal kimlik tasarım hizmetlerimize gereken özeni gösterip müşterilerimizi memnun bırakıyoruz.

Günümüzde gerek sosyal hayat içerisinde gerek kurumsal hayat içerisinde bir dijitalleşme söz konusudur. Bundan dolayı firmaların kimlik tasarımların tek yönlü olarak düşünmemeleri gerekmektedir. Kurumsal kimlik tasarımlarında online sistemlerden destek almamızın nedeni de budur. Kimliklerini oluşturan firmalar, hem sosyal medya hesaplarında hem de kendi sektörlerinde tanınır hale gelmektedir. Üstelik tasarımlarımız sadece ilk tanınırlık açısından önem arz etmemektedir. Kurumsal kimlikler, geliştirilmeye uygun olarak ortaya çıkarılmaktadır. Böylece kurumsal kimlik tasarımları yapılan firmaların uzun süre aynı konsept üzerinden hareket etmeleri mümkün hale gelmektedir. Uzman kadromuzun getirdiği dijital çözüm önerileri sayesinde kimlik tasarımları farklı hizmetlerimiz ile bir arada verilebilmektedir. İstekler çerçevesinde bir araya getirilen hizmetler sayesinde firmaların sektörlerinde maksimum tanınmışlık elde etmeleri mümkündür.