Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonLogo tasarım

Marka tanıtımları artık dijital sistemler üzerinden yapılmaktadır. Tanıtımlar ve marka tanınmışlıkları açısından bazı adımların önemi diğerlerine göre daha büyüktür. Logo tasarımı da önemli olan kıstaslardan biridir. Çünkü markalar, logoları sayesinde hitap ettikleri müşteri kitlesinin aklında kalmaktadır. Bu neden yüzünden logoların tasarlanması öncesinde markaların iyi bir şekilde analiz edilmesi gerekmektedir.

Nevnes, logo tasarımları konusunda da diğer hizmetlerinde de gereken titizliği gösteren bir firmadır. Böylece bizimle iletişim kurarak markanıza en yakışan ve özgün olan logoyu elde edebilirsiniz. Logo tasarımlarında dikkatleri anında çekecek olan sistemler kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra tasarımların akılların bir köşesinde yer etmesi de oldukça önemlidir. Üstelik markaların kalitesi de logoları ile eş değer tutulmaktadır. Bunun yanı sıra tasarımlarda tercih edilen renkler ile marka web siteleri arasında bir uyum yakalanabilmektedir. Böylelikle markanın gelişimine müsaade eden ve uzun vadede kar da getiren bir logo erişimi sağlamak mümkün olmaktadır. Son olarak hayat ettiğiniz logo tasarımını en yeni dijital tekniklerle destekleyerek sunabilmek garantimiz de bulunmaktadır.