Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonRestoran tasarımları

Online sistemler günümüzde firmaların kaliteli olarak ilerleme kaydetmelerinde en önemli etmenlerden biridir. Nevnes tasarım olarak işletmenizin ihtiyaç duyabileceği tüm dijital hizmetleri verebiliyoruz. Restoran tasarımları da vermiş olduğumuz hizmetlerden biridir. Tasarımlar hem işletmelerin hem de kurumların, devamlılığında yakından alakalıdır. Bu nedenden dolayı kısa vadede ödeme yapmamak için uzun vadeli karlardan olmak mantıklı değildir. Bizlerle iletişim kurarak restoran tasarımları ile alakalı olarak özel soru ve görüşler almanız da mümkündür.

Dijital restoran tasarımları konusunda iç tasarımlardan menü tasarımlarına kadar oldukça geniş bir alanda çalışılmaktadır. Böylece kaliteli bir ekipten çıkan hizmet neticelerine göre beklentilerin karşılanması da büyük oranda garanti altına alınmaktadır. Günümüzde restoranların sayısı oldukça fazladır. Bu da müşterilerin bir mekânı beğenmemeleri halinde daha pek çok alternatif mekânda bulunmalarını kolaylaştırmaktadır. Restoranların rekabet ortamında ayakta kalabilmeleri devamlı müşteri edinimleri ile sağlanmaktadır. Müşterilerin devamlı hale gelebilmesi için de restoranların tat kalitelerinin ardından tasarımları ön plana çıkmaktadır. Firmamız tasarım konusunda hem klasik hem de özgün modellerle yardımcı olmaktadır.