Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonWeb tasarım

Günümüzde hem kurumsal hem de bireysel olarak web sitesi edinimi sağlamak mümkündür. Nevnes Dijital Çözümleri ile web tasarımı konusunda isteklere cevap veren kuruluşlardan biridir. Bu alandaki isteklerinizi bizlere ileterek ihtiyaç duyduğunuz web sitesine kısa süre içerisinde erişim sağlayabilirsiniz.

İnternet siteleri artık geçmişe göre daha profesyonel eklenti kullanımları ile hazır hale getirilmektedir. Özellikle marka tanıtımı ya da ürün pazarlanması için tasarımı yapılan sitelerde pek çok önemli detay yer almaktadır. Hem teknik altyapıları kuvvetli hem mobile uygun hem de dış görünümü güzel site edinimleri için web tasarımlarının kaliteli olmasına dikkat edilmelidir.

Web tasarım hizmetleri veren firmamız sayesinde sayılan özelliklerin yanı sıra SEO uyumlu internet siteleri de elde edebilirsiniz. Böylece arama motorunda çıkan milyonlarca sonuç içerisinde sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlayarak, tanınmışlık oranını ve karınızı artırmanız da mümkün olmaktadır. Web sitesi tasarımlarında ön görüşmeler, ara toplantılar ve nihai sunumlarımız bulunmaktadır. Nihai sunumlarımızdan sonra verilen onaylar çerçevesinde ise siteler kullanıma ve görüntülenmeye açılmaktadır.