Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonCRM çözümleri

Müşteri ilişkileri yönetimi olarak açılan CRM, firmaların kar oranlarını artırıp satış konusunda istedikleri rakamlara ulaşabilmesi için çok önemlidir. Pek çok firma, farkında olmasa da hem tanıtımlarında hem de müşteri ilişkilerinde beklenenleri sağlayamamaktadır. Nevnes olarak vermiş olduğumuz CRM çözümleri sayesinde, firmanızın beklentilerin üzerine çıkacak seviyede kaliteye erişim sağlamasına yardımcı oluyoruz.

Günümüzde verilen CRM çözüm hizmetlerinde farkı teknolojik sistemler kullanılmaktadır. Böylece firmaların müşterileri ile yakından alakadar olmaları da ticari ilişkiler bakımından bir adım önde yer almaları da mümkün olmaktadır. Üstelik hizmet sunumlarında farklı stratejik hamlelerin tercih edilmesine de özen gösterilmektedir. Böylece son teknik desteğe sahip olan uygulamalar ile müşteri ilişkileri yönetim avantajı elde edilmektedir. Üstelik CRM çözüm hizmetleri sayesinde kolay kullanılabilirlik de garantilenmektedir. Bu sayede firmaların personel bilgi erişimleri minimum masraf ve süre içerisinde gerçekleştirebilmektedir. Çözümlerde beklentilerin sağlanabilmesi için firma isteklerinin analizlerinin kaliteli olarak yapılması gerekmektedir. Bu alanda özellikle firma sahipleri ya da yetkilileri ile ön görüşmeler isteklerin anlaşılmasında etkin rol oynamaktadır.