Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkone-ticaret yazılım

E-ticaret yazılımları sayesinde firmalar kar oranlarını maksimum seviyelere ulaştırabilmektedir. Bunun nedeni ise online sistemlerin hitap edebileceği müşteri ağının oldukça geniş olmasından ileri gelmektedir. Artık e-ticaret sayesinde yerel firmalar bile farklı şehirlerde ya da ülkelerde olan müşteriler elde edebilmektedir. Ancak sektörde rekabet yüksek olduğu için yazılımların belli kurallar çerçevesinde hazırlanması gerekmektedir.

Nevnes, hizmetlerinde rekabet piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak firmaların tanınmışlık oranlarını artırmaktadır. Bu sayede markanızın gerçek mağazasının aksine online mağazasını her an açık hale getirebilirsiniz. Hizmet sunumlarında 7/24 aktif olunması kar oranlarını kısa süre içerisinde etkilemektedir.

Rekabet koşulları nedeni ile artık arama motorlarında milyonlarca sonuç elde edilmektedir. Müşterilerin gelen sonuçlar içerisinde genellikle ilk sayfada çıkan siteleri tercih ettikleri de bir gerçektir. Bu neden yüzünden e-ticaret çözümleri kapsamında sadece yazılım hizmetlerimiz bulunmamaktadır. Çözümlerimiz arasında arama motoru optimizasyonu konusunda da müşterilerimize yardımcı oluyoruz. SEO çalışmaları olarak da bilinen bu tip hizmetler neticesinde, web sitelerinin arama sonuçlarında her daim yukarılarda olması garanti altına alınmaktadır.