Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonMobil yazılım

Markaların müşterilerine erişmeleri ya da kendilerini tanıtmaları açısından online sistemleri kullanmaları gerekmektedir. İçinde bulunduğumuz çağ içerisinde gereklilik haline gelmiş olan bu durum çerçevesinde pek çok farklı içerik yer almaktadır. Mobil yazılımlar da farklı içeriklerden biridir. Nevnes; tasarım, yazılım ve güvenlik sistemleri açısından ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri alabileceğiniz bir dijital çözüm firmasıdır. Bu sayede mobil yazılımlarınızı da firmamıza yaptırabilirsiniz.

Tasarımı yapılan internet siteleri yakın geçmişe kadar sadece bilgisayarlara uygun olarak hazırlanıyordu. Ancak son yıllarda insanların mobil cihaz kullanım oranları giderek artmaktadır. Her an el altında olan akıllı cep telefonları ve tabletler bilgisayarların bir adım önüne geçmiştir. Bu neden yüzünden markalar mobil yazılımlar ile ya da uygulamalarla sitelerini desteklemelidir. Kullanıcıların daha çok tercih ettiği mobil yazılımlar sayesinde firma erişimleri arama motorlarına ihtiyaç duyulmadan da sağlanabilmektedir. Anında giriş yapılabilen yazılımlarda kullanım kolaylığı ve güvenlik garantisi de bulunmaktadır. Böylece mobil yazılımlar markanın itibarında da pozitif bir etki yaratarak, kar oranlarında beklenen artışın yaşanmasını sağlamaktadır.