Türkiye'nin
her noktasına kesintisiz hizmet ve destek.
Nevnes Dijital Çözümleriyle, işinizi her zaman olduğundan daha kazançlı hale getirebilirsiniz.
NevPos ile tanışın.
Bütün mağazalarınız tek bir platformda!
Nevpos ile ister tek bir mağazanız olsun ister bir mağaza zinciriniz. Bütün mağazalarınız için tek bir pos sistemiyle bütün kontrol sizde.

İkonWeb yazılım

Web yazılım sistemleri, bireylerin ya da markaların bir anda milyonlarca insana hitap etmesini sağlamaktadır. Bu neden yüzünden yazılımların kaliteli olması, markaların kaliteli olmasını da beraberinde getirmektedir. İstekleriniz çerçevesinde en iyi dijital çözüm önerileri ve yazılımlar için firmamız olan Nevnes ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İnternet sitelerinde yazılımların kaliteli olması, site yöneticileri için bir kolaylık da oluşturmaktadır. Çünkü günümüzde uzmanlar tarafından hazırlanan yazılımlar belli aralıklarla kendini otomatik şekilde güncellemektedir. Böylece sitelerin kendi içlerinde yenilenmeleri ve kullanıcılarına herhangi bir sorun çıkarmamaları garantilenmektedir. Üstelik web yazılım hizmetleri sayesinde tanıtımlardan e-ticaret işlemlerine kadar oldukça geniş bir alanda aktif olunması mümkündür. İnternet sitesi yazılımlarında içerik yönetimleri de bir hayli önemlidir. Yazılımlar her daim müşteriler tarafından kolay kullanılabilirlik prensibine göre hazırlanmaktadır. Üstelik web tabanlı olarak geliştirilen yazılımlar, internet sitelerinin mobil uyumluluk çerçevesinde hizmet sunumu yapabilmelerini sağlamaktadır. Markaların analizinin yapılmasının ardından başlayan yazılım çalışmaları SEO hizmetleri ile desteklenerek ortaya çıkan işin, diğer sitelerden daha önce olması garantilenmektedir.